جاسوس سازمان سیا در ایران كه بود؟ + تصاویر

كوروش احمدی جاسوس سرسپرده سازمان سیا پس از سال‌ها فعالیت معاندانه علیه نظام توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر و به دار مجازات آویخته شد.

باشگاه خبرنگاران، سحرگاه امروز یكشنبه(29 اردیبهشت ماه) خبر اعدام دو جاسوس سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در ایران از سوی دادستانی تهران اعلام شد و این در حالی بود كه یكی از این دو اعدامی به عنوان جاسوس ویژه سازمان سیا در كشورمان فعالیت می‌كرد.


مروری بر فعالیت‌های معاندانه جاسوس سازمان سیا
"كوروش احمدی" یا همان جاسوس ویژه سازمان سیا كه صبح امروز به دار مجازات آویخته شد، از ابتدای دهه 90 میلادی همكاری خود را با این سازمان اطلاعاتی و تروریستی آغاز كرد.

تلاش وی برای افشای اطلاعات مهم نظامی و ارائه آنها به همپیمانان آمریكایی اش با هدف تثبیت موقعیت خود در این سازمان جاسوسی بود از همین جهت او به عنوان یكی از جاسوسان مهم سیا شناخته شد.
احمدی پس از تثبیت موقعیت خود در سازمان سیا طی سفرهای متعدد به ایران تلاش های گسترده ای جهت كسب اطلاعات محرمانه كشورمان برای آمریكا‌یی‌ها كرد و در همین شرایط نیز از جذب و به كارگیری نیروهای مختلف برای خود نیز غافل نبود.این جاسوس سیا با تشكیل تیم جاسوسی و نفوذ در بخش‌های مختلف كشور فعالیت های معاندانه خود را ادامه می‌داد و اقداماتی برای راه‌اندازی شبكه جاسوسی در كشور در خدمت به سیا داشت كه البته دوام چندانی نداشت.

جاسوس سیا در دام


با اوج گیری فعالیت‌های جاسوسی احمدی در كشورمان مسیر تبادل اطلاعات و ارتباطی وی با اعضای تیم جاسوسی اش شناسایی و اقدامات براندازانه وی ره گیری شد كه بالاخره با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات، این جاسوس خودفروخته شناسایی و تیم معاند و سرسپرده به اربابان آمریكایی وی متلاشی شد.
پس از دستگیری جاسوس سیا در ایران، بازجویی‌ها از وی آغاز و احمدی به تمامی فعالیت‌های خود اعتراف كرد، شبكه گسترده جاسوسی
وی شناسایی و ارتباط این جاسوس با سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه رو شد.

كوروش احمدی پس از طی مراحل قانونی به اعدام محكوم و با تایید دیوان عالی كشور سحرگاه امروز یكشنبه(29 اردیبهشت ماه) به دار مجازات آویخته شد.


جزییات فعالیت‌های كوروش احمدی و شبكه جاسوسی گسترده وی به زودی از رسانه ملی به صورت مستند پخش خواهد شد.


ماهیت ضد کردی گروهکهای تروریست و تجزیه طلب کومله و دمکرات


62380_687.jpg - 56.59 Kbگروهکهای تروریست و تجزیه طلب کومله و دمکرات با وجود این ادعا که احزابی مستقل و بدون وابستگی به غرب،به دنبال تحقق احقاق ملت کرد ایران هستند،برخلاف ادعاهایشان نه تنها نتوانسته اند برای مردم کرد مفید واقع شوند بلکه برعکس یا خود مستقیما کردستیز بوده یا سبب شده اند دیگران با کرد مقابله کنند .

آکام نیوز:با شنیدن نام گروهکهای تروریستی همچون کومله و دمکرات اولین چیزی را در ذهن آدمی به طور ناخودآگاه نقش می بندد عبارتند از : پول زور تحت عنوان کمک به "حرکت آزادیخواه کرد"، تجاوز به دخترانی که برای عضویت فریب داده می شوند،آنهم در آغازین روزهای فریب تا این که از ترس، شرم، آبرو نتوانند برگردند و نمونه های زیادی متاسفانه وجود داشته و دارد.

وادار کردن مردم به همکاری با تهدید به این که در صورت عدم همکاری از طریق عوامل خود به واحدهای دولتی خبر می دهند که فرد مذکور با کومله و دمکرات همکاری داشته و این گونه کاری می کنند که فرد در بن بست قرار گیرد و چاره ای جز قبول خواسته هایشان نداشته باشد.

ادعای آزادی، برابری، حق و حقوق می کنند اما در موارد متعدد صرفا به خاطر این که عوامل شان درباره فردی آنهم بیشتر به خاطر انتقام گیری گزارش کرده اند که فرد مذکور همدست دولت است، وی را بدون دلیل در برابر دیدگان زنان و کودکان در اردوگاهایشان به گلوله بسته اند و نمونه های زیادی از آن در مناطق کردنشین بوده و هست .

لیلا دختریی ساده لوح روستایی که تا پنجم ابتدایی تحصیلات داشت ،او هفده ساله بوده و بعدا به خاطر شرایط مالی در روستا نتوانسته ادامه تحصیل بدهد . وی همراه برادرش یوسف که یک سال از وی کوچکتر است قبلا عضو کومله بودند .

داستان آنها از زمانی شروع می شود که در سال 1378 یک روز اعضاء و پیشمرگان تروریست کومله،به روستایشان در حومه ارومیه می آیند و آنها را به امید زندگی رویایی فریب می دهند و با خود می برند .

دو روز طول نمی کشد که به وی تجاوز می کنند . او و برادرش پس از شش ماه در فرصتی مناسب از اردوگاه کومله فرار می کنند و خود را به یک روستای مرزی ایران می رسانند .

برخلاف خیلی از افراد که از ترس یا شرم درباره تجاوز به خود حرفی برزبان نمی آورند، واقعیت را برملا کردند تا چهره واقعی این گروهک ضد انسانی بر ملا گردد .

در گروهکهای تروریست کومله و دمکرات ازدواج نوعی بردگی زنان محسوب می شود اما روابط نامشروع مخفی خیلی رایج می باشد .


برنده جایزه نوبل عاجز از درک بدیهیات حقوقی !

شیرین عبادی در اقدامی غیرحقوقی و ناشیانه نامه 7456 حقوقدانان به شورای نگهبان درخصوص رد صلاحیت فتنه "ران و جریان های انحرافی را عملی غیر علمی دانسته و چنین می نویسد:


دیده‌بان، نویسندگان این نامه که به برخی از اصول قانونی استناد کرده‌اند، باید به این سئوال پاسخ دهند که اساسا در کجای قانون انتخابات، کلمه‌ی "فتنه" وجود دارد که از شورای نگهبان خواسته‌اند با استناد به آن، اقدام به ردصلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری کند؟ نه تنها در قانون انتخابات، که در قانون مجازات اسلامی هم اساسا جرمی با عنوان "فتنه" تعریف نشده است که بتوان براساس آن، فرد یا گروهی را مجرم قلمداد و آن‌ها را بدان بهانه محکوم کرد.
این عبارات از فردی که ادعای روشنفکرترین زن مسلمان!‌ و برنده جایزه نوبل را یدک می کشد دلیل نمی‌تواند داشته باشد جز کهولت سن و فراموش کردن مباحث حقوقی :


درباره این مقاله عبادی باید گقت اولا عدم احراز صلاحیت یک جرم نیست که فردی که صلاحیت او احراز نشده است محکوم ! یا مجرم! محسوب شود. بلکه احراز صلاحیت یعنی اینکه کاندیدای ریاست جمهوری واجد شرایطی باشد که بتواند طبق نظام هنجاری و ارزشی هر حکومتی ان را اداره نماید.


همین موضوع درمورد کلمه فتنه نیز تکرار شده .اینکه ادعا شده در قانون انتخابات کلمه فتنه نیامده امری بدیهی است ولیکن در قانون اساسی و انتخابات احراز شرایط کاندیدا ( ایرانی الاصل،تابع ایران،مدیر و مدبر و ... ) مهم محسوب می شود که می تواند هریک از اینها مرتبط با حوادث سیاسی سال 88 باشد یا نباشد. مثلا ممکن است که از عملکرد کاندیداها در خلال فتنه 88 ، عدم اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران(مانند اصل ولایت فقیه) احراز شود. البته در شرایط عادی و برای افراد عاادی عدم اعتقاد به مبانی جرم محسوب نمی شود بلکه افرادی که قصد ارتقا و فعالیت در نظام سیاسی هرکشوری را دارند باید معتقد به مبانی آن نیز باشند که این امر بدیهی است و در هرنظامی برای فعالیت سیاسی در آن، پایبندی به اصول آن نظام ضروری است .


مطلب آخر اینکه عبادی ادعا کرده حصر سران فتنه اقدامی غیرقانونی است. این اقدام نظام ناشی از مماشات و رافت اسلامی نسبت به سران فتنه است و اینکه به جای محاکمه آنها به محدود کردن رفت و آمد سران فتنه بسنده شده است، قطعا  باید مقطعی باشد و نمی‌توان از محاکمه و مجازات سران فتنه چشم پوشی کرد و عمل به این مهم بعد از واقع شدن شرایط مناسب ضروری خواهد بود.

alahvazi-jeneve

دیدار عبادی با تروریست های الاحوازی در ژنو


لازم به ذکر است عبادی کسی است که در اظهارات خود بارها ایران را به خاطر دارا بودن انرژی خورشیدی بی‌نیاز از فعالیت‌های هسته‌آی دانسته !! و همچنین تعطیل شدن شاخه برون مرزی رسانه‌ ایران را به خاظر رعایت نکردن حقوق بهائیان و صهیونیست‌ها امری قابل دفاع و حقوقی دانسته است.!


خودشیرینی های علی مطهری برای ضد انقلاب


44821_644.jpg - 40.01 Kbرادیو دیروز: خودشیرینی های علی مطهری برای آقای رفسنجانی، باز هم او را به تیتر یک رادیو فردا تبدیل کرد.

رادیو دیروز، رادیو فردا این روزها هوادار سرسخت رفسنجانی شده، تا جایی که حتی اکبر گنجی هم که لقب عالیجناب سرخپوش را به وی اهدا نموده بود، در مقاله ای خواهان تقدیر و تمجید جدی از رفسنجانی شد. آیه الله جنتی از طرفی در خطبه های نماز جمعه اخیر تهران، اعلام نموده  اند که نامزد ریاست جمهوری نباید با بنز تردد نماید.
رادیو فردا به دنبال پاسخی مناسب برای ایشان بود اما منتظر ماند تا از درون نظام به این گفته ها پاسخ داده شود و انتظارش با نتیجه ای شیرین پایان یافت! فرزند یکی از تئوریسین های ترور شده نظام که به دست گروهک های دست پرورده آمریکایی ها شهید شد، حال به سخنگوی آنان در داخل کشور تبدیل شده و گاه و بیگاه افاضاتش موجبات برپایی جشن و پایکوبی در رادیو فردا و سایر رسانه های اپوزیسیون خارج نشین را فراهم می نماید.
رادیو فردا با شعف هرچه تمام تر از قول او می نویسد:

"
اکنون نیز علی مطهری می‌گوید که فکر نمی‌کند «پژوی آقای جنتی ارزان‌تر از بنز آقای هاشمی باشد» و این‌که بنزی که آقای هاشمی سوار می‌شود برای ۲۰ سال قبل است و قیمتی در حد پراید دارد. وی افزود: «بحث آن است که به آقای هاشمی می‌گویند باید با این ماشین ضد گلوله بروی. این تیم حفاظت است که مشخص می‌کند و این تصمیم بنا بر موقعیت ایشان گرفته می‌شود.» این نماینده مجلس در نهایت گفت: «صحبت‌های آقای جنتی به نظرم سخیف بود. این اظهارات نه در شان خود ایشان و نه در شان نماز جمعه و نه منطقی بود... نوعی عوام فریبی؛ در انتخابات گذشته هم مردم را فریب دادیم و آراء را به سمت دیگری سوق دادیم که به این بدبختی‌ها رسیدیم."

در مورد گفته های علی مطهری چند نکته لازم به ذکر است:


• آقای هاشمی در ذهن همه مردم ایران (چه علی مطهری ها بخواهند چه نخواهند) فردیست که با تجملات زندگی می کند و اینکه از طرفی ادعا شود بنز وی ضد گلوله است و از طرفی قیمتش را کمتر از یک پراید ذکر کنند، با عقل هیچ انسان عاقلی سازگار نخواهد بود! البته وی در پایان گفته هایش با توهینی آشکار همه مردم را جاهل فرض کرده و عنوان نموده حکومت مردم را فریب داده: "
در انتخابات گذشته هم مردم را فریب دادیم"، لذا از او بعید نیست قصد فریب دادن مردم را داشته باشد  و از آنجا که دروغگو کم حافظه هم هست، در جریان این فریبکاری، پس از استفاده از لفظ ضد گلوله، قیمت همان ماشین را پایین تر از قیمت پراید ذکر می نماید!

• رادیو فردا از قول علی مطهری نوشته: "
معتقدم آقای هاشمی رفسنجانی تایید صلاحیت می‌شود. زیرا اگر نشود اصل انقلاب و نظام زیر سوال می‌رود. همان‌طور که اگر آقای مشایی قرار باشد تایید صلاحیت شود، باز هم اصل نظام زیر سوال خواهد رفت". اینکه رادیو فردا به گفته های فردی استناد می کند که که خود در جریان بررسی صلاحیت های انتخابات مجلس اخیر، ردّ صلاحیت شده و بعد بخواهد برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند که چه کسانی را رد یا تایید صلاحیت نماید هم بیشتر شبیه به همان جوک هاییست که آیه الله جنتی در خطبه ها ذکر کرده اند: "‌برخی از کاندیداهای سرشناس ریاست‌جمهوری حرف‌هایشان در حد جوک است". باید در پاسخ به رادیو فردا گفت قرار نیست مواضع انسانها همیشه ثابت بماند که اگر فردی دارای مقامی بوده باشد، همیشه بتواند با استناد به همان مسوولیت، خود را دارای صلاحیت معرفی نماید. نمونه بارز آن هم دیدگاه خود رادیو فردا نسبت به هاشمی است. وی قبلاً فردی منفور بود و امروز، تمام بودجه رادیو فردا صرف تبلیغ انتخاباتی برای وی می شود!

• رفت و آمد با پژو برای کسی مانند آیه الله جنتی تناقض دیگریست که رادیو فردا به آن استناد کرده چرا که جایگاه رئیس شورای اجرایی و تشخیصی نگهبان، به مراتب حساس تر از مجمع مشورتی تشخیص مصلحت نظام است. و اگر کسی قرار باشد با ماشین ضدگلوله تردد نماید، آیه الله جنتی است نه رفسنجانی. همچنین اگر پژو که یکی از رایج ترین خودروهای شخصی ایران است،  قرار باشد ماشین اشرافی ای تلقی گردد، آنگاه همه ایرانیان زندگی اشرافی خواهند داشت و در نتیجه، بر این مسأله هیچ ایرادی مترتب نخواهد بود! جهل نسبت به این موضوع اگرچه برای رادیو فرداییهایی که سالهاست در ایران زندگی نمی کنند، کاملاً طبیعیست اما باید از مطهری پرسید، او چگونه از این موضوع بی خبر است، در عین اینکه نام نمایندگی مردم را هم یدک می کشد؟


در پایان توصیه رادیو دیروز به رادیو فردا آنست که با طناب پوسیده علی مطهری ها، خود را روانه ته چاه نکند چرا که وی زمانی خود را یکی از منتقدین جدی خاندان هاشمی معرفی می نمود و حال نیز مشغول نان خوردن به نرخ روز است که فضا را مناسب حمایت از هاشمی دیده است! او همان کسی است که روزی در جلسه علنی مجلس که به طور زنده از رادیو پخش می شد به آقای کوچک زاده (که ایشان هم نمایندگی مردم تهران را بر عهده دارند) اهانت هایی باور نکردنی نثار نمود! الفاظ زشتی مانند "
خفه شو"، "بتمرگ" و "پفیوز"!  مخاطبی که این کلمات را از مجلس شورای اسلامی می شنید از خود می پرسید، چگونه  مجلسی که در کلام امام قرار بود عصاره فضائل ملت باشد، حال استفاده از ادبیات فیلم های قبل از انقلاب در آن مشاهده می شود! لذا جهت حفظ آبروی رادیو فردا، بهتر است که اگر چنین فرد اهانت کننده ای، در مورد فرمایشات آیت الله جنتی، عنوان "سخیف" را به کار برده، هیچ گونه استنادی به آن صورت نپذیرد، چرا که ضررش از منفعتش بیشتر است.