موسسه بوستان کتاب در موضوع حضرت زهرا (س) 14 عنوان کتاب مستقل به قلم نویسندگان فرهیخته و اساتید حوزه و دانشگاه چاپ و منتشر کرده است.

64aaae92-9a75-498c-b63c-a50419af1cb5.jpg - 4.01 Kb باشگاه خبرنگاران، کارشناس ارتباط با مراکز علمی بوستان کتاب در آستانه سالروز شهادت دختر گرامی رسول اکرم (ص)، ضمن اعلام این خبر گفت: تعداد کتاب‌هایی که موسسه بوستان کتاب در خصوص زندگی و جلوه‌های رفتاری حضرت فاطمه (س) چاپ و منتشر کرده 14 عنوان است که این آثار به قلم نویسندگان فرهیخته و اساتید حوزه و دانشگاه نگاشته شده است. مهدی محدثی افزود: این 14 عنوان کتاب مخاطبانی خاص و عام دارد؛ بدین معنا که هم اقشار تحصیل کرده و هم عموم خوانندگان اعم از زن و مرد و هم گروه سنی کودک و نوجوان می‌توانند از این آثار استفاده کنند و با شخصیت بی‌نظیر و آسمانی بانوی دو جهان حضرت زهرای اطهر(س) آشنا شوند.

وی در خصوص استقبال خوانندگان از این آثار اظهار کرد: تقریباً همه این کتاب‌ها ظرف مدت کمی به چاپ‌های متعدد رسیده که این امر حاکی از رویکرد مثبت خوانندگان به مطالعه این گونه آثار است.
 

بر اساس گزارش روابط عمومی موسسه بوستان کتاب قم، این کتاب‌ها شامل «پاره تن آفتاب» اثر مجید ملامحمدی، «جلوه‌های رفتاری حضرت زهرا» اثر عذرا انصاری، «حکمت فاطمی» اثر آیت‌الله زنجانی، «حیات پاکان» اثر مهدی محدثی، «دردانه دلداده» اثر محمدجواد مروجی طبسی، «شخصیت حضرت زهرا در قرآن از منظر تفاسیر اهل سنت» اثر محمد یعقوب بشوی، «شرح خطبه حضرت زهرا» اثر آیت‌الله زنجانی، «فاطمه گل‌واژه آفرینش» اثر سید ضیاء مرتضوی، «فاطمه الگوی حیات زیبا» اثر محمدجواد مروجی طبسی، «فضه رهیافته کوی فاطمه» اثر مریم صالحی منش، «کوثر هدایت» اثر سید جواد ورعی، «مسند فاطمة الزهراء» اثر سید حسین شیخ‌الاسلامی(ره)، «مقامات حضرت فاطمه در کتاب و سنت» اثر شیخ محمد سند بحرانی و «نشانی خانه باران» اثر محبوبه زارع است.

 


همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرای مرضیه(س)، پیکرهای مطهر 6 شهید بی‌نشان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بوستان یادواره شهدا (منطقه 16) و بوستان شهدای گمنام کیانشهر (منطقه 15) تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

kjgfgfdg.jpg - 6.33 Kbبولتن نیوز ، مهدی رضایی مسئول امور شهدای گمنام کمیته جست‌وجوی مفقودین در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرای مرضیه(س)، پیکرهای مطهر 6 شهید بی‌نشان در 3 نقطه از تهران از جمله دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بوستان یادواره شهدا (منطقه 16) و بوستان شهدای گمنام کیانشهر (منطقه 15) تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

وی ادامه داد: به جز این نقاط که فردا تدفین شهدای گمنام خواهیم داشت، در ابتدا قرار بود که پیکرهای مطهر شهدا در 4 نقطه دیگر تهران از جمله قوه قضائیه، بوستان امید (منطقه 15)، سازمان انرژی اتمی و بوستان دکتر حسابی هم تدفین شوند اما به دلیل عدم آمادگی و بسترسازی لازم برای تدفین شهدای گمنام، این نقاط در نوبت‌ها و مراحل بعد میزبان شهدای گمنام خواهند بود.

* مراسم تشییع شهدای گمنام دانشگاه شهید بهشتی

مسئول امور شهدای گمنام کمیته جست‌وجوی مفقودین در خصوص برنامه‌های شب وداع و تدفین شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: مراسم شب وداع با دو شهید گمنام 19 و 23 ساله، امشب 24 فروردین، بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد بلال سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود.

وی افزود: این دو شهید که در جزیره مجنون و شرهانی به شهادت رسیده‌اند، رأس ساعت 9 صبح روز یکشنبه، 25 فروردین‌ماه از مقابل مسجد بلال سازمان صدا و سیما تشییع و سپس در سایت دانشکده‌های داروسازی و پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به خاک سپرده می‌شوند؛ اقامه نماز بر پیکرهای مطهر این شهدای گمنام به امامت آیت‌الله صدیقی برگزار خواهد شد. 

* مراسم تشییع شهدای گمنام منطقه کیانشهر

رضایی با اشاره به برگزاری مراسم شب وداع و تشییع شهدای گمنام در منطقه کیانشهر، بیان داشت: مراسم شب وداع با این دو شهید گمنام، امشب بعد از نماز مغرب و عشا در حوزه مقاومت بسیج کیانشهر با حضور عموم مردم برگزار می‌شود.

وی افزود: مراسم تشییع شهدای بی‌نشان، فردا (25 فروردین) ساعت 9 صبح از مقابل حوزه مقاومت بسیج کیانشهر به سمت میدان امام رضا(ع) آغاز شده و این شهدا در بوستان شهدای گمنام، آرام می‌گیرند.

* مراسم تشییع شهدای گمنام در منطقه 16 تهران

مسئول امور شهدای گمنام کمیته جست‌وجوی مفقودین به سومین نقطه از تدفین شهدای گمنام در منطقه خزانه بخارایی اشاره کرد و افزود: مراسم وداع با این دو شهید گمنام امشب بعد از نماز مغرب و عشا، در مسجد فاطمیه منطقه خزانه بخارایی برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: پیکرهای مطهر این شهدا فردا همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)، ساعت 9 صبح از مقابل مسجد جامع منطقه خزانه بخارایی به سمت بوستان یادواره شهدا تشییع خواهد شد.

 


images.jpg - 6.50 Kbسرویس جاسوسی آلمان با استفاده از رسانه خود دوویچه‌وله پروژه ترویج فحشا و بی بند و باری در داخل کشور را پیش می‌برد. در آخرین اقدامش برگزاری برنامه‌ای در یکی از پارک‌های تهران را تبلیغ کرده است.

موسسه راهبردی دیده‌بان، همان طور که چندی پیش برخی از رسانه‌های ارزشی اقدام به افشاگری علیه اقدامات ضد فرهنگی و ترویج فحشا در کشور در آستانه گرم شدن هوا پرداختند و از ارتباطات تنگاتنگ فردی به نام «ف.ع» که مرتبط با سازمان‌های جاسوسی دشمن به ویژه سرویس جاسوسی آلمان و عناصر ضد انقلاب می‌باشد پرده برداشته بودند. همچنین در همان مطلب از پروپاگاندای رسانه‌ای که توسط رسانه‌ی وابسته به سازمان جاسوسی آلمان دوویچه‌وله که به تبلیغ اقدامات وی می‌پرداخت نیز خبر داده بودند.

در همین راستا سرویس جاسوسی آلمان توسط سفارت‌خانه خود در تهران اهداف ناتوی فرهنگی را پیش می‌برد. برای مثال همچنانکه در کتاب «هویت» اشاره شده عناصر ناتوی فرهنگی در مهمانی‌های این سفارت‌خانه شرکت می‌کردند و مأموریت‌‎های تازه را نیز از آنان دریافت می‌کردند.

سازمان جاسوسی آلمان در آخرین اقدام برای ترویج بی‌بند و باری و فحشا با استفاده از شبکه‌های اجتماعی استکبارساخته و با کمک عوامل داخلی خود اقدام به برگزاری برنامه‌ای با عنوان «سبیل به کدام دختر بیشتر می‌آید؟» کردند که توسط جاسوس ـ خبرنگاران دوویچه‌وله نیز گزارش تصویری مفصلی از این برنامه تهیه و با ذوق و شوق فروان در این رسانه منتشر شده است. این رادیو که یکی از اهداف اصلی‌اش ترویج بی‌حیایی با استفاده از برنامه‌هایی درباره مد و لباس زنان در کشور است، سعی نموده است تا با برنامه‌ای که در یکی از پارک‌های تهران و با حضور دختران و پسران برگزار شده است، ضمن پیش‌برد اهدافش به وسیله ابزار جدید که جاذبه‌های جنسی و غیر اخلاقی نیز دارد، دیگر افراد بی‌خبر را نیز مطلع کند.

پیش از این نیز دشمنان در سال 90 تلاش کردند تا با القای خطوط خود به داخل و با راه انداختن برنامه‌هایی چون «آب‌بازی، خز‌بازی و...» ضمن تست کردن فراخوان‌های مجازی محملی برای آشوب و اغتشاش تهیه کنند. بازخورد خوب این برنامه‌ها، برخی گروهک‌های ضد انقلاب و جریان فتنه را نیز وسوسه کرده بود تا از این ظرفیت استفاده کرده و اهداف شوم خود را جلو ببرند.

خاطر نشان می‌شود که پس از پایان جنگ تحمیلی یکی از برنامه‌های ثابت دشمنان نظام اسلامی و مردم ایران، هدف گرفتن ایمان و اعتقادات آنان بوده که در همان‌ سال‌ها رهبر معظم انقلاب اسلامی با بصیرت و تیزبینی، این توطئه شوم دشمن را شناسایی کردند و با عنوان شبیخون فرهنگی و بعدها ناتوی فرهنگی به مسئولین و مردم هشدارهای لازم را فرمودند.

 


 
tr.jpg - 15.22 Kb

مدتی است گروهی وابسته به فرقه ضاله بهائیت فعالیت خود را  در قالب اموری همچون تجارت و فعالیت‌های اقتصادی روی اجناس مارک دار گسترش داده اند.

ندای انقلاب، این گروه که غالبا با اسامی همچون نیلوفر آبی یا لوتوس فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند مدتی است که نفوذ خود را در بازار تهران و مجتمع‌های تجاری بزرگ پایتخت افزایش داده‌اند.

همچنین مدتی قبل بود که وب سایتی توسط گردانندگان فرقه ضاله بهاییت در ایران با نام پروژه‌های بهایی یا شبکه توسعه دهندگان بهایی راه‌اندازی شده بود که منابع و مطالب ترویجی این فرقه ضاله در آن قرار داده شده بود.

در این وب سایت در کنار تبلیغ به عضو گیری برای این فرقه ضاله نیز پرداخته شده است.

خاطرنشان می‌شود که نیلوفر آبی الگوی مقدسی برای اعضای این فرقه محسوب می‌شود به طوری که معبدی با همین سبک را در هندوستان و با نام مشرق الاذکار لوتوس یا نیلوفر آبی طراحی کرده‌اند که بزرگترین بنای معبدی جهان محسوب می‌شود.

 آکام نیوز:اخیرا در در اردوگاه کوی سنجق واقع در شمال عراق که محل اسکان گروهک ضد انقلاب و تروریست دمکرات می باشد،توسط خبرنگار ما،اخباری به دست آمده که این گروهک مخصوصا شاخه منتسب به مصطفی هجری عده ای از پیشمرگان تروریست این گروهک را جهت انجام کارهای تروریستی و خرابکاری در اماکن عمومی در داخل کشور تحت آموزشهای ویژه قرار داده اند این آموزشها متفاوت از آن آموزشهایی است که در دوره نظامی هر یک از افراد عضو این گروهک باید ببینند.

لازم به ذکر است که این افراد هم عده ای از  جوانانی هستند که فریب وعده های واهی و پوچ سران این گروهک را خورده اند، که البته این اولین باری نیست که سران این گروهک با چنین وعده هایی جوانان از همه جا بیخبر را طعمه اقدامات تروریستی و خرابکاری خود میکنند.

در واقع در طول سالهای اخیر که گرایش جوانان کرد به این گروهک بسیار کمرنگ شده و دیگر کمتر کسی فریب  وعده های توخالی آنان را میخورد عناصر وابسته به این گروهک سعی کرده اند با افزایش کارهای تبلیغی و دادن وعده وعیدهای بیشتر به جوانان افراد را جذب کنند، اما خوشبختانه تا به حال این اقدامات فریبکارانه نتیجه ای نداده است و روز به روز از تعداد طرفداران این گروهک در مناطق کرد نشین کاسته میشود، این امر دلایل متعددی میتواند داشته باشد:

یکی اینکه با بالا رفتن آمار سواد و مخصوصا تحصیلات دانشگاهی در بین جوانان کرد که این امر هم خود موجب افزایش آگاهی و دانش تحلیل مسایل سیاسی و اجنماعی میشود لذا به موجب این امر دیگر جوانان تحصیل کرده کرد با آگاهی کامل از  گروهکهایی از این دست پرهیز میکنند.

دلیل دیگر اینکه مردم به خصوص جوانان کرد به ماهیت واقعی این گروهکها پی برده اند و این را نیز فهمیده اند که این گروهکها جز سرخوردگی و آشفتگی چیز دیگری عاید مردم نخواهند کرد.

دلیل سوم پی بردن افکار عمومی مردم کرد به وعده های توخالی این گروهکهاست. چراکه وعده هایی که سران این گروهک به جوانان کرد داده بودند توهمی بیش نبوده و نخواهد بود.

با توجه به همه مواد و مسایل مطرح شده فوق میتوان گفت که سرانجام این اقدامات چیزی جز سرخوردگی برای سران این گروهک به ارمغان نیاورده است. این امر به وضوح در روند کار سیاسی و اقدامات آنها مشاهده میشود.

همچنین جهت توصیه به جوانان غیور و وطن دوست باید گفت که توجه به  اسلام و قرآن  و حکومت اسلامی با تکیه بر مبانی ارزشمند انقلاب و آموزه های گرانبهای حضرت امام خمینی (ره) می تواند ضامن امنیت مردم و پرهیز از این گروهکها باشد