مهدی خزعلی( از طرفداران فتنه 88 ) با اظهار ندامت از عدم شرکت در انتخابات دور اول مجلس نهم همگان را به شرکت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی كه در روز جمعه هفته جاری برگزار می شود دعوت كرد و در پاسخ به صحبت های مجتبی واحدی _مشاور فراری مهدی كروبی _نوشت : "جناب واحدی ! من نمی خواهم فرصت سوزی كنم."

مرصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ واحدی كه هنوز از شوك میزان مشاركت مردم در دور اول انتخابات مجلس نهم بیرون نیامده است در اعترافی صریح و در واكنش به دعوت خزعلی از مردم برای شركت در انتخابات گفته بود : مجریان و ناظران انتخابات همان چیزی را به عنوان نتیجه انتخابات اعلام می کنند که توسط رأی دهندگان ، در صندوق رأی ریخته می شود و در نهایت باعث عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی در افکار جهانی می شود و لذا چرا باید با آن مخالفت کرد!
مهدی خزعلی هم كه گویی از تحریم دور اول انتخابات مجلس نهم بسیار پشیمان است در گویا نیوز در پاسخ وی نوشت : " جناب واحدی! من نمی‌خواهم فرصت‌سوزی کنم، نمی‌خواهم پس از ۳۳ سال بروم آخر صف تحریمیون بایستم . در دور نخست، تن به نظرسنجی فضای مجازی داده و به احترام بقیه، از کاندیداتوری منصرف و نوشتم که از خانه بیرون نمی آیم و رای نخواهم داد . اما اصلاح طلبان چه کردند، ما که در سلول انفرادی بودیم، آنها در صندوق های رای بودند و رای دادند. نام نمی آورم، اما اکثر رجال سیاسی دوران اصلاحات رای دادند و شناسنامه خود را منقوش به مهر انتخابات کردند!
خزعلی ضمن اعتراف به شكست پروژه تحریم انتخابات در ایران این گونه ادامه می دهد : " آقای واحدی؛ سنگر تحریم استحکام ندارد! من با خیلی از رجال سیاسی داخل - که از آوردن نامشان پرهیز می کنم - صحبت کرده ام و موافق این حرکت هستند(شركت در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی). مخالفین دعوت از افراد شناسنامه دار نیستند. همه با ظاهری آراسته با فرزندانتان بیایید و در انتخابات رای دهید!
خاطرنشان می شود سناریوی صهیونیستی- آمریكایی تحریم انتخابات در 12اسفند 90 باعث غیرت مضاعف ملت ایران و بر جای گذاشتن ركورد مشاركت كم سابقه 65 درصدی شد و اینچنین حامیان جریان فتنه را به جان هم انداخته است .


دوشنبه 11 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید


منابع خبری از جنوب شرق ترکیه از حمله گروه تروریستی پ‌ک‌ک به یگان نظامی مستقر ارتش ترکیه در شهرستان شمدینلی استان حکاری این کشور خبر دادند.

خبرگزاری فارس: حمله گروه تروریستی پ‌ک‌ک به یگان نظامی ارتش ترکیه

مرصاد به نقل از فارس ، گروه تروریستی پ‌ک‌ک در ادامه عملیات های خود علیه نیروهای امنیتی و نظامی ترکیه صبح امروز حوالی ساعت هشت و پانزده دقیقه به یگان نظامی مستقر در شهرستان شمدینلی استان حکاری در نزدیکی مرز عراق آتش گشودند. این حمله با آتش متقابل نظامیان ترکیه دفع شد.

عملیات‌های گروه تروریستی پ‌ک‌ک علیه نیروهای امنیتی و نظامی و غیرنظامیان ترکیه در حالی دنبال می شود که روز گذشته یوروپول پلیس اتحادیه اروپا در گزارش سالانه خود اذعان کرده بود که این گروه با قاچاق مواد مخدر در اروپا منابع مالی مورد نیاز خود را تامین می کند و این در حالی است که دولت های اروپایی به حمایت از این گروه تروریستی کماکان ادامه می دهند.


دوشنبه 11 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید

در ابتدای سال جاری اخبار مختلفی از سفر حسن روحانی مذاکره کننده سابق هسته ای کشورمان به کشور اتریش منتشر شد که با تحلیل ها و واکنش های مختلفی از سوی ناظران سیاسی روبرو شد اما به راستی هدف واقعی این سفر چه بود و چرا روحانی به صورت غیر منتظره راهی وین شد؟

 
مرصاد به نقل از بولتن نیوز :هنوز تعطیلات رسمی عید نوروز امسال به پایان نرسیده بود که خبرگزاری ایرنا در مطلبی با عنوان " حسن روحانی کجاست " به سفر دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی به این کشور اتحادیه اروپا اشاره کرده بودند که بلا فاصله تحلیل های بسیاری پیرامون این سفر شکل گرفت . هرچند دفتر این دیپلمات سابق تلاش کرد سفر روحانی را یک سفر خانوادگی و برای دید و بازدید دختر و دامادش که در اتریش زندگی می کنند جلوه دهد اما به نظر می رسد وی در آستانه مذاکرات حساس استانبول 2 تلاش کرده است در این سفر به نگارش خاطرات خود در راستای سرپوش گذاشتن بر اقدام سوال بر انگیز تعلیق غنی سازی اورانیوم در دوران مسئولیتش دست بزند .
 
ظاهراٌ حسن روحانی با پوشش نگارش خاطرات و احیاناٌ انتخاب گزینشی وقایع ، نامه نگاری ها و جلسات به دنبال رد واقعیت و تبرئه خویش در منظر افکار عمومی داخلی است و در این راه هم هیچ ابایی ندارد که هر نکته ای را به بزرگان نظام نسبت دهد .از طرف دیگر نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که در اصل بازگویی خاطرات به خصوص خاطرات سیاستمدارن باید اصل بی طرفی و رعایت انصاف به خوبی مد نظر قرار بگیرد و در این رابطه روحانی نیز باید به دور از هرگونه نگاه جناحی مردم را به خواندن واقعیات ترغیب کند و در مقابل اشتباهاتش هم صادقانه از مردم عذرخواهی کند .
 
به هر حال چنانچه این به ظاهر خاطرات! انتشار عمومی یافت انشاء الله با نقد مستند، دقیق و موشکافانه آن چهره افراد خاص را بر ملا خواهیم نمود.
 
 
ایرانیان صفحه کاخ سفید و پادشاه عربستان را در فیس بوک از دسترس خارج كردند !